Manisa Dört Mevsim Nakliyat

Manisa Dört Mevsim Nakliyat 114 Haziran 2020 18:12

Manisa Dört Mevsim Nakliyat; Evden eve nakliyat artık çağımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Bir zamanlar taşınmak insanlar için bir kabustu. Aylar öncesinden hazırlıklar yapılır ev eşyaları bir bir paketlenirdi ama sonuç yine de genelde hazinle sonuçlanırdı. Kırılan, dökülen, çizelen veya kullanılmaz hale gelen eşyalar büyük bir külfet olurdu. Hiç kırılmadan dökülmeden, aylar öncesinden hazırlık yapmadan ve sadece kısa bir zaman dilimi içerisinde eşyalarınız taşımayı garanti ediyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe güven , kalite ve saygıyı prensip edinen firmamız Evden Eve Nakliyat kaygılarınızda ve korkularınız da haklı olduğunuzun farkında olup buna önem vermektedir. Deneyimli personelimizle ve yılların vermiş olduğu tecrübemizle sizlere en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Tunca Mah. 3000. Sok. No:1/1 Şehzadeler/Manisa

Telefon: 5 Yetkili Kişi: 16

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

  • Hic memnun kalmadım eşyaları yerlestirmeden ortada birakip gidiyorlar 2.5 anlaşmıştık 3.5 istediler sonra da inkar ediyorlar eşyalarımiz eksik kayboldu değerli eşyalarınızı ortada birakmayin biz bulamadik on üzerinden sıfır veriyorum gerisini siz düşünün hakkimizi da helal etmiyorum

    Ayse cimen 04:49 ,23 Haziran 2022

Yorum Yazın

Konum