Manisa Öztaş Nakliyat

Manisa Öztaş Nakliyat14 Haziran 2020 15:47

Manisa Öztaş Nakliyat; 2003 Yılında İzmir ve Manisa’da hizmet sunmaya başladığımız taşımacılık sektörünün öncülerinden olan ÖZTAŞ Evden Eve Taşımacılık olarak 15 senedir siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

KALİTE VE GÜVENE DAYALI ÇALIŞMA ANLAYIŞI

Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi yada fabrikanızın taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyat ile hizmetinizdeyiz.

Sektöründe tecrübesi ile ön plana çıkmış çalışanları sayesinde siz değerli müşterilerin istek, arzu ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak konusunda lider ve öncü kimliğini hiçbir zaman bırakmamıştır.

Bize başvurduğunuz andan itibaren , Öztaş Evden Eve Nakliyat olarak sizinle birlikte kararlaştırdığımız randevu gününde, eksperlerimiz evinize gelerek, gerekli olan incelemelerini yapar.

Ekspertiz hizmetinin amacı taşıma fiyatını netleştirmek , sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir.

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın

Konum